DĖL UGDYMO PROCESO NUOTOLINIU BŪDU

Nuo 2020 m. kovo 30 d. ugdymo procesas bus vykdomas nuotoliniu būdu remiantis Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinės mokyklos nuotolinio mokymosi susitarimais, kurie išsiųsti mokytojams, mokiniams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) elektroninio dienyno pranešimu.

Mokymo(si) procesui bus naudojama ir popierinis (vadovėliai / pratybų sąsiuviniai, knygos, kt.), ir skaitmeninis turinys.

Mokymo(si) procesas vyks virtualiai per elektroninį dienyną, bus išnaudojamos kitos virtualios aplinkos, organizuojamos virtualios pamokos, konsultuojama online, naudojamos skaitmeninės priemonės.

Pamokos vyks pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį.

Mokytojai kiekvieną savaitę pateiks informaciją, kaip vyks atitinkamo dalyko mokymas(is).

Prašome mokinių, jų tėvų (globėjų, rūpintojų) ir mokytojų kiekvieną darbo dieną pasitikrinti pranešimus elektroniniame dienyne.

Karantino laikotarpiu mokiniai į mokyklos patalpas neįleidžiami. Prašome griežtai laikytis karantinui keliamų reikalavimų. SAUGOKIME SAVE IR KITUS.

Kilus klausimams, neaiškumams, kreipkitės į mokytojus, klasės vadovus, socialinę pedagogę, mokyklos vadovybę elektroninio dienyno pranešimu, elektroniniu paštu, telefonu.