Edukacinė išvyka

Gegužės 8 dieną 6-7 klasių mokiniai lankėsi „UAB Varėnos grybai“, kur domėjosi, kaip auginami grybai: kreivabudės, šitakiai ir eringi. Grybai auga ant natūralių  substratų. Kruopščiai atrenkami rankomis, auga tik tam tikroje temperatūroje palaikant drėgmę.  Produkcija iškeliauja į užsienio valstybes. Kai kurių grybų kaina siekia 16 € už kilogramą. Kelionė tęsėsi iki Krūminių LDK plytinės, kur stebėjo, kaip gaminamos plytos. Čia molis yra maišomas, drebiamas į medines formas ir išdegamas krosnyje aukštoje temperatūroje.

41 40, 5 0

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.