Šimtadienis

Penktadienio popietę mokykloje vyko tradicija tapusi, dešimtokų taip laukiama, Šimtadienio šventė. Ne išimtis buvo ir šis šimtadienis – graži, žaisminga, puošni šventė. Šių metų šventės scenarijus į aktyvius pasiruošimo darbus įtraukė ir devintokus, ir dešimtokus. Devintokai ruošė sveikinimo žodžius, galvojo užduotis, stengėsi palikti kuo daugiau smagių prisiminimų vyresniems draugams apie įsimintiną dieną. O dešimtokai gamino kvietimus, foto sienelę(stendą).

Šimtadienis buvo parengtas tema „Teismas“, dešimtokams buvo pateikti kaltinimai, kuo jie nusikalto besimokydami mokykloje. „Išpirkti“ kaltes bandė atlikdami jiems skirtas užduotis. Vėliau prisiekę gavo pusatestačius kaip įrodymą, ką jie nuveikė, ko išmoko ir ko dar ne. Šioje mokykloje belikusioms dienoms skaičiuoti devintokai pagamino ir padovanojo kalendorių.

Sėkmės dešimtokams šias 100 belikusių dienų mūsų mokykloje. Sėkmės toliau tęsiant mokslus kitose mokyklose.

P1010883 P1010881 P1010886

P1010896 P1010899 P1010914