Išvyka į Grūto parką ir Merkinės piramidę

Mokslo metų pabaigoje 1-2 klasių mokiniai vyko į netoli Druskininkų esantį Grūto parką. Pirmiausiai jame aplankė lankytojų dėmesį traukiantį mini zoologijos parką, kurio gyventojai – įvairūs paukščiai ir žvėreliai. Vaikai išvydo narvuose tingiai vaikštinėjančias meškas ir lokius, besiganantį kupranugarį, zebrą, mažuosius ponius, žolytę griaužiantį pavianą, povą, išskleidusį savo puošniąją uodegą, tvenkinyje plaukiojančias antis ir juodąsias gulbes, didžiuliame aptvare bėgiojančią lūšį. Apžiūrėję zoologijos parką, vaikai suposi ir linksminosi žaidimų aikštelėje esančiose karuselėse ir atrakcionuose. Grįždami namo, užsuko į Dzūkijos miškų apsupty esančią Česukų (Merkinės) piramidę. Pasigrožėję įspūdingu statiniu, „palikę“ neigiamas mintis ir emocijas, prisipylę energinio vandens, laimingi vaikai grįžo į mokyklą.

1-2 klasių vyr. mokytojos I. Lankelienė ir L. Charlinskienė

untitled  untitled1  untitled2