Pratybos

Š. m. balandžio 25 d. buvo gautas pranešimas, kad dega Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla. Gaisras buvo netikras. Mokykla kartu su Šalčininkų priešgaisrine gelbėjimo tarnyba rengė mokomąsias evakuacijos pratybas. Mokykloje jau ne pirmą kartą vyksta tokios pratybos. Mokiniai, mokytojai ir darbuotojai žinojo ką daryti tokiu atveju. Į gautą pranešimą sureagavo ir atvyko gelbėjimo pajėgos: Šalčininkų r. SPT Eišiškių UK autocisterna, Alytaus APGV Varėnos PGT autocisterna, Varėnos r. SPT Jasauskų UK autocisterna, Šalčininkų r. SPT Pabarės UK autocisterna ir Vilniaus APGV Šalčininkų PGT autocisterna. Gaisras sėkmingai buvo likviduotas.

Mūsų mokykloje veikė jaunųjų gaisrininkų – gelbėtojų būrelis, kur vaikai praeina fizinį pasiruošimą. Užsiėmimo metu mokiniai pratinami nebijoti aukščio. 5-10 kl. moksleiviai turėjo puikias galimybes, tobulinti plaukimo įgūdžius per kūno kultūros pamokas Varėnos sporto centre.

Linkime mokyklai gražaus bendradarbiavimo.

g1   g2

g3   g4