Kelionė į šokolado namus

Atrodo, kad ir saulė nusprendė pasidžiaugti kartu su vaikais, nes visi labai laukė kelionės į Trakų šokolado namus. Nuvykusius mus pasitiko besišypsantys darbuotojai ir nuostabus šokolado aromatas. Visi mokiniai gavo po prijuostę, kepuraitę ant galvos ir patraukė į šokolado dirbtuves. Vadovas supažindino su šokolado gamyba, vaikai atsakinėjo į klausimus ir, teisingai atsakę, gavo prizus. Paskui vaikai ragavo įvairios rūšies šokolado masę, marcipanus ir tada patys gamino saldainius. Pačius gražiausius saldainius pasigamino I-os klasės mokinys Simas Linkevičius. Jis buvo apdovanotas specialiu prizu. Savo gaminius vaikai vežėsi į namus. Be to, kiekvienas gavo pažymėjimą, jog dabar yra tikras šokolado gamybos ekspertas.

Kelionė vaikams labai patiko. Šokolado meistrams Trakuose linkime sėkmės.

Pradinių klasių vyr. mokytojos Irena Plauskienė ir Lina Charlinskienė

IMG_2987  IMG_2989  IMG_2992