Meninio skaitymo konkursas

Kovo 10-ąją dieną mūsų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti „Ieškojau tėviškės tamsioj nakty…“

Į konkursą susirinko pasipuošę, šventiškai nusiteikę ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių vaikai, 1-4 klasių mokiniai. Jų palaikyti atskubėjo tėveliai, kitų klasių mokiniai. Mažieji skaitovai pasirinktinai deklamavo poezijos kūrinį apie Lietuvą.Vertinimo komisija vertino kiekvieno dalyvio sceninę laikyseną, kalbos kokybę, gebėjimą kalbėti aiškiai, garsiai ir natūraliai.

Šauniausiai pasirodė ir pirmąją vietą ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje grupėje laimėjo Dovydas Kuleš, antrąją – Agnė Jurgelevičiūtė, trečiąją – Agata Bogdanovič. 1 – 4 klasių mokinių grupėje visus nurungė Rafal Tichomirov, antroji vieta atiteko Natalijai Bogdonovič ir Deividui Jurgelevičiui, trečioji – Artūrui Matuizai. Pirmų – trečių vietų nugalėtojai apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis, dalyviai – padėkomis.

Sveikiname nugalėtojus ir didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais!

Organizatoriai

P1010109   P1010164   P1010167