Piešinių konkursas

Nuo sausio 9 d. iki vasario 1d. mūsų mokykloje vyko piešinių konkursas „Tradicinė Užgavėnių kaukė“. Konkurso tikslai: skatinti vaikus domėtis savo krašto tradicine kultūra, skatinti vaikų kūrybinius gebėjimus, lavinti meninius įgūdžius.

Dalyviai, kurie buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes, įvairia technika piešė Užgavėnių šventės personažų kaukes. Organizatorių sudaryta vertinimo komisija kiekvieną darbą vertino atsižvelgdama į originalumą, atlikimo techniką ir meninę raišką. Iš kiekvienos amžiaus grupės buvo išrinkti šie laimėtojai:

I grupė – 3-6 metų:

I vieta – Arvydas Novickij.

II vieta – Robert Vereško.

III vieta – Agata Bogdonovič.

II grupė – 7-10 metų:

I vieta – Dominika Vereško.

II vieta – Gerald Liubianec.

III vieta – Deividas Jurgelevičius.

Prizinių vietų laimėtojai ir geriausių darbų autoriai vasario 8 d. vyko į Vilniaus etnokultūros centrą, kuriame šio centro direktorės pavaduotojas Stanislovas Kavaliauskas vaikams papasakojo apie Užgavėnių šventės papročius ir tradicijas. Vaikai apžiūrėjo, pasimatavo Užgavėnių personažų kaukes, susipažino su jų gaminimo technika.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Lina Charlinskienė

IMG_2895  IMG_2896  IMG_2897