Naujametinė šventė

Ar kada matėte pasipūtusį, kalbantį Meduolį? O šilumos išsiilgusią išdaigininkę Kaitrą? Ne? Mūsų mokyklos ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir 1-5 klasių mokiniai Naujųjų metų šventės metu žiūrėjo Drakoniuko teatro spektaklį „Kalėdos kvepiančios cinamonu“. Tai istorija apie ką tik iškeptą, gražų, kvepiantį cinamonu ir labai savimi besididžiuojantį Kalėdinį Meduolį, kuris keliavo į Meduolių miestą dalyvauti šauniausio meduolio konkurse. Pakeliui jis sutiko Kaitrą, kuri, norėdama susigrąžinti vasarą, pavogė stebuklingą Kalėdų Senelio lazdą. Istorijos herojai, išgirdę pranešimą per radiją, kad Kalėdų Senelis ketina tam, kas suras ir grąžins lazdą, išpildyti patį didžiausią norą, grumdamiesi vienas su kitu, išvyko pas jį. Pažiūrėję vaidinimą, vaikai suprato, kad geri poelgiai sušildo labiau, nei kaitri saulė, o Kalėdos kvepia ne tik cinamonu, bet ir gerumu.

Po pasirodymo vaikai šoko ir dūko kartu su spektaklio herojais, o visų lauktas ir pasiilgtas Kalėdų Senelis išdalino saldžias dovanėles.

Nuoširdžiai dėkojame ūkininkui Robert Matulevič ir visiems, kurie parėmė šią gražią Naujametinę šventę.

1   2   3

4   5   6